LAZIOFOREVER

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4 participanți

    Un raspuns sincer !!Care credeti ca merita sa ia campionatu in Spania ?

    Sondaj

    Campioana Spaniei

    [ 3 ]
    Un raspuns sincer !!Care credeti ca merita sa ia campionatu in Spania ? Bar_left60%Un raspuns sincer !!Care credeti ca merita sa ia campionatu in Spania ? Bar_right [60%] 
    [ 2 ]
    Un raspuns sincer !!Care credeti ca merita sa ia campionatu in Spania ? Bar_left40%Un raspuns sincer !!Care credeti ca merita sa ia campionatu in Spania ? Bar_right [40%] 

    Total voturi: 5
    Sondaj inchis
    x.!D
    x.!D
    Admin
    Admin


    Mesaje : 242
    Puncte : 688
    Reputatie : 5
    Data de inscriere : 23/04/2010

    Un raspuns sincer !!Care credeti ca merita sa ia campionatu in Spania ? Empty Un raspuns sincer !!Care credeti ca merita sa ia campionatu in Spania ?

    Mesaj Scris de x.!D Lun Mai 24, 2010 3:42 am

    Dupa parerea mea eu cred ca Real a muncit enorm si a cheltuit foarte multi bani .Barcelona deja se da in spectacol caci are cupe castigate etc !!
    MessiDany
    MessiDany


    Mesaje : 21
    Puncte : 25
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 07/05/2010

    Un raspuns sincer !!Care credeti ca merita sa ia campionatu in Spania ? Empty Re: Un raspuns sincer !!Care credeti ca merita sa ia campionatu in Spania ?

    Mesaj Scris de MessiDany Lun Mai 24, 2010 2:33 pm

    Barcelona
    Toxik
    Toxik


    Mesaje : 18
    Puncte : 20
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 07/06/2010
    Varsta : 29
    Localizare : Bistrita

    Un raspuns sincer !!Care credeti ca merita sa ia campionatu in Spania ? Empty Re: Un raspuns sincer !!Care credeti ca merita sa ia campionatu in Spania ?

    Mesaj Scris de Toxik Lun Iun 07, 2010 3:11 pm

    Barca
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    Un raspuns sincer !!Care credeti ca merita sa ia campionatu in Spania ? Empty Re: Un raspuns sincer !!Care credeti ca merita sa ia campionatu in Spania ?

    Mesaj Scris de Vizitato Mier Iun 30, 2010 10:25 pm

    Barcelona :D

    Au prea multe gesturi cei de la REAL MADRID :-j Mai ales Cristiano Ronaldo :suspect:
    Valy94
    Valy94
    Moderator Global
    Moderator Global


    Mesaje : 48
    Puncte : 54
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 12/07/2010
    Varsta : 29
    Localizare : Pe scaun

    Un raspuns sincer !!Care credeti ca merita sa ia campionatu in Spania ? Empty Re: Un raspuns sincer !!Care credeti ca merita sa ia campionatu in Spania ?

    Mesaj Scris de Valy94 Lun Iul 12, 2010 2:10 am

    eu cred ca anul acesta realul va castiga !

    Continut sponsorizat


    Un raspuns sincer !!Care credeti ca merita sa ia campionatu in Spania ? Empty Re: Un raspuns sincer !!Care credeti ca merita sa ia campionatu in Spania ?

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Mar Apr 30, 2024 12:44 am